Novinky

Oslava jara se slunečními brýlemi

Milé dámy, paní, slečny a dívky, slyšte! 
Jaro už nám klepe na dveře a ve středu 8. března slavíme my ženy náš svátek, a tak jsme se rozhodly, že Vás obdarujeme. K jaru patří samozřejmě sluníčko a na takové ostré jarní slunce patří samozřejmě krásné sluneční brýle. Proto, když si přijdete vybrat od 8. do 31. března, všechny sluneční brýle pořídíte o 1 500,- Kč výhodněji. Že by tím pádem zbylo i na nové botičky nebo jarní šatičky? 

Vánoční jarmark v AZ Tower

Vážení klienti,

rádi bychom Vás pozvali na předvánočně laděný den provoněný punčem a vánočním cukrovím.

Dne 15.12. 2016 od 9:00 do 18:00 hod. v přízemí AZ Tower budete moct ochutnat alko i nealko vánoční punč, domácí cukroví, shlédnout výrobu ozdobných svíček, nechat se nalíčit vizážistkou Klárou Šallé a kosmetikou Mary Kay. V optice pro Vás budeme mít připravenou novou kolekci brýlí značek Laura Biagiotti, Byblos  a nejen to..

Přijďte se za námi podívat a užít si společně vánoční pohodu.

Těšíme se na Vás!

Vše pro Vaši krásu

Rádi bychom Vám představili naše nové partnery Studio Thajské masáže Brno a Studio krásy Olgy Okáčové. Jako dárek, ke každým zakoupeným brýlím, od nás dostanete poukaz s 20% slevou na thajské masáže nebo kosmetické ošetření. Kromě Vašeho zraku tedy budou hýčkány i ostatní smysly.

Welness pro oči

Již několik let žijeme v digitálním světě - nejen doma, ale i v práci. Digitální éra se už dávno neomezuje pouze na svět kanceláří a čím dál více proniká také do našich domovů. Čteme si na elektronických čtečkách, brouzdáme po internetu na tabletech a počítačích. Pokud nenosíme vhodné brýle, mohou nás všechny tyto činnosti velmi rychle unavit.