Ostatní aktivity

Golfové turnaje

Život naší optiky se neuzavírá pouze do prostor prodejny, ale můžete nás potkat na různých společenských akcích, cyklistických závodech a golfových turnajích, kam přivážíme hostům, závodníkům a hráčům nejen sportovní brýle pro jejich perfektní výkony a pohodu při hře. Také má každý možnost využít screeningu zraku, tedy rychlého přeměření dioptrií s následnou konzultací a doporučením, zapůjčit si brýle pro samotnou hru a vyzkoušet co vše brýle umí a jak můžou být nápomocné dobrému výsledku.

Nadační aktivita

Jsme partnery Nadačního fondu Modrý hroch, neziskové organizace, která vznikla v roce 2005 a zaměřuje se na pomoc dětem po úrazech. Modrý hroch mimojiné pořádá charitativní golfovou tour, jejíž patronem je lyžař Ondřej Bank a naše optika je v řadách sponzorů a těchto golfových turnajů se každoročně účastníme.

Módní přehlídky

Dny líčení

Spojení brýlí a ženské krásy  - to jsou naše dny líčení, na které pravidelně zveme naše klientky.  Dámy si užijí příjemný pocit při líčení zkušenými kosmetičkami, mají možnost si vyzkoušet a vybrat brýle a také zkonzultovat péči o svoji krásu.

Módní přehlídky

Na módních přehlídkách, které pořádáme, se dostane ke slovu krása a aktuální módní trendy. To vše na pozadí příjemně stráveného času v prostorách AZ Tower s hudbou, zábavou a stovkami překrásných brýlí. 

 

Dny líčení