Sortiment

Zastupujeme tyto značky brýlových obrub: Lindberg, Dior, Mykita, Porsche Design, Starck, Alain Mikli, Tag Heuer, Ray Ban, Rodenstock, Caroline Abran, Theo, Swarovski, Tom Ford, Just Cavalli, Roberto Cavalli, Oakley, Adidas, Rudy Project.

Móda a styl

Zajímáte se o nejnovější trendy a styl? Baví Vás spojení zdraví a krásy?

U nás najdete poslední novinky v oblasti módy. Zkuste poslední trendy, které vytváří francouzský návrhář brýlových obrub Alain Mikli, německá značka ručně vyráběných brýlí z Berlína Mykita, nebo poslední novinky brýlí značky DIOR.

Netradiční brýle

Rádi se odlišujete?

U nás najdete brýle z nejkvalitnějšího italského acetátu Mazzucchelli, z japonského titanu (brýle Porsche Design, Lindberg, či Rodenstock), nebo třeba ze dřeva (31February).  Můžete si také sestavit brýle na míru podle Vašeho vlastního vkusu a nálady (Lindberg a další).

Skater

Královské brýle

Chcete mít brýle, jaké nosí králové?

Vyberte si z unikátní kolekce inovativních brýlí dánské značky LINDBERG, která je výhradním dodavatelem brýlí pro dánskou královskou rodinu. Tyto brýle se vyznačují mimořádnou krásou, výjimečnou lehkostí a precizním zpracováním. DIAMOND OPTIC je na Moravě jedinou optikou, která tyto jedinečné brýle nabízí.

Jedny brýle na všechno

Neradi střídáte či neustále hledáte své brýle?

Multifokální brýlové čočky Rodenstock Vám zajistí, že Vám na všechny vzdálenosti budou stačit jedny brýle. Novinka! Revoluční multifokální brýlové čočky Impression 2 jako první a jediné na světě umí korigovat také astigmatismus při pohledu do blízka. Pro Vás to znamená až o 40% pohodlnější vidění než s jakoukoli jinou multifokální čočkou.

Lindberg

Nejlehčí brýle na světě

Jsou Vaše brýle těžké? Chcete zažít opravdovou lehkost? 

Vyzkoušejte nejlehčí brýle na světě – designové titanové obroučky, které váží pouhých 1,9 gramu.

Brýle pro byznys

Hledáte brýle, které perfektně padnou k obleku? Potřebujete na obchodním jednání podtrhnout svoji profesionalitu a Zkušenost?

Vyzkoušejte třeba vrtané obruby Lindberg nebo výrazné brýle Mercedes-Benz.

Mercedes

Sport

Lyžujete? Jezdíte na kole? Potápíte se? Hrajete golf? Létáte v oblacích? Hrajete tenis nebo squash? Potřebujete dobře a ostře vidět za různých světelných podmínek a ochránit své oči před zraněním nebo třeba jen před sluníčkem? 

Máme pro Vás řešení a to vše také ve Vašich dioptriích!