Welness pro oči

Modré světloJiž několik let žijeme v digitálním světě - nejen doma, ale i v práci. Digitální éra se už dávno neomezuje pouze na svět kanceláří a čím dál více proniká také do našich domovů. Čteme si na elektronických čtečkách, brouzdáme po internetu na tabletech a počítačích. Pokud nenosíme vhodné brýle, mohou nás všechny tyto činnosti velmi rychle unavit. 

Záření vycházející z digitálních přístrojů má v porovnání s denním světlem nepřirozeně vysoký podíl modrého světla. Eventuální důsledek: tvorba hormonu melatoninu, ukazatele našich vnitřních hodin, je vyvedena z rovnováhy, opožďuje se usínání.

Nová povrchová úprava Solitaire® Protect Balance 2 od společnosti Rodenstock redukuje modré světlo na přirozenou úroveň. Napomáhá po celý den udržet svěží oči a pohodu, vylepšuje vnímání kontrastů a zachovává od přírody nastavený rytmus střídání dne a noci - spánek je opět hluboký a osvěžující.

Provrchová úprava Solitaire® Protect Balance 2 umí ještě mnohem víc. Poskytuje optimální ochranu proti UV záření a chrání před rušivými odrazy. Přitom se velmi snadno čistí, je odolná proti poškrábání a má dlouhou žiantireflexvotnost.