Záruka kvality

Rodenstock

V naší nabídce naleznete jen ty nejkvalitnější produkty. Spolupracujeme s německou firmou Rodenstock, která je přední německý výrobce brýlových čoček a obrub. Společnost, která byla založena v roce 1877, má sídlo v Mnichově a zaměstnává 4.500 pracovníků po celém světě. Její dceřiné společnosti a distribuční partnery najdeme ve více než 85 zemích světa. Rodenstock provozuje 15 závodů na výrobu čoček ve 13 zemích. Tato spolupráce nám umožňuje nabízet našim zákazníkům brýle s čočkami vyrobenými přímo na míru a zajistit tak nejdokonalejší vidění a maximální pohodlí při nošení brýlí. Navíc při využítí nabídky Bezpečnostního balíčku Rodenstock budou nové brýle ještě ve větším bezpečí... více se dočtete zde:  www.diamondoptic.cz/pojisteni-bryli 

Záruka kvality

Garance spokojeného vidění

V rámci měření zraku přebíráme plnou zodpovědnost za naměřené hodnoty. Pokud nebudete spokojeni s viděním přes zhotovené brýle a neuvidíte pohodlně, garantujeme Vám, že Vám na základě nového měření zhotovíme nové brýle.

Věrnostní program

Velmi si vážíme věrných klientů, a proto nabízíme speciální věrnostní program a ceny. A navíc ke každým nově zakoupeným brýlím od nás dostanete dárek.