Služby

Kontaktní čočky

Rádi střídáte brýle a kontaktní čočky?

U nás v optice najdete kontaktní čočky všech významných značek jakými jsou Johnson & Johnson, Ciba Vision, Bausch & Lomb i CooperVision.

Samozřejmostí je vyšetření zraku, zácvik aplikace kontaktních čoček a následné kontroly.

Vyšetření zraku

Rádi byste měli aktuálně vyšetřený zrak, ale nechcete čekat dlouhé měsíce na vyšetření?

U nás v Diamond optic provádí měření zraku zkušení optometristé – vysokoškolsky vzdělaní odborníci, kteří provedou nejpřesnější stanovení dioptrií. Vše bez čekání a navíc s garantovanou zárukou spokojeného vidění. Termín vyšetření vybíráte sami on-line nebo telefonicky.

Refrakce

Výběr brýlí pomocí kamery

Znáte ten pocit, kdy se nevidíte ostře při výběru brýlí?

Pracujeme se speciální kamerou, která tento problém vyřeší a navíc nám umožní ukázat Vám ještě před zhotovením, jak mohou být Vaše brýlové čočky tenké.

Nejpřesnější brýle na světě

Chcete pro Vaše oči nejpřesnější brýle na světě?

Až dosud všichni měřili dioptrické hodnoty tzv. po čtvrtkách (0,25 dpt). Jako jedni z prvních na světě jsme už v roce 2013 zavedli do praxe měření optometristou s přesností na 0,12 dioptrie. Ještě nikdy jste neviděli tak ostře a pohodlně!

Vyšetření na DNEye Scanneru

DNEye scanner pro vyšetření očíVyužijte 100% potenciálu svých očí

Od letošního roku budou Vaše brýlové čočky ještě přesnější. S přístrojem DNEye Scanner od německé firmy Rodenstock dostanete brýlové čočky s přesností na jednu setinu dioptrie, prostě jako na míru přesně pro Vaše oči. Představujeme Vám DNEye Scanner, nový přístroj pro měření očí pomocí technologie Wavefront nalýzy. Tento unikátní přístroj od německé značky Rodenstock v optice Diamond Optic umožňuje provést velmi detailní měření a analýzu optického systému celého oka. Díky zcela nové technologii měření zraku lze následně vyrobit brýlové čočky, díky kterým můžete využít 100 % zrakového potenciálu oka a to za všech světelných podmínek.